Spoušť fotoaparátu jsem zkoušela mačkat už jako malá holka na tatínkově Zenitu. První vlastní fotoaparát jsem dostala jako dárek někdy na základní škole. S nástupem digitální techniky se fotografování stalo mým velkým koníčkem.

Snažím se objevovat kouzlo a poezii v obyčejných věcech, které nás denně obklopují. Pokouším se zachytit tváře lidí bez pozlátka retuší a aranžovaných póz. Nejsem příznivcem koláží ani velkých počítačových úprav, kdy autor ze dvou či více snímků "smontuje" dokonalý záběr. Neprovádím retuše ani manipulace, které mění reálný snímek. Svět kolem nás není dokonalý a v tom je jeho krása...

Máte-li zájem o fotografování Vašich dětí, domácích mazlíčků nebo chcete vlastní portrét, kontaktujte mě na e-mailu uvedeném v záložce "kontakt". Nenabízím ateliérové snímky, ale portréty v exteriéru. Ze snímků Vám ráda vytvořím kalendář. Můžete zakoupit i můj autorský nástěnný kalendář nebo některou z autorských fotografií vyvěšených na těchto stránkách. Obchodní podmínky a ceníky najdete v záložce "více".