OBCHODNÍ PODMÍNKY


Nabízím exteriérové focení portrétů dětí, dospělých i zvířat v Brně a blízkém okolí.

Výjimkou je focení novorozenců, které probíhá v interiéru u klientů doma - nepoužívám studiová světla ani blesk, takže je nutno zajistit místnost s co nejlepším denním světlem.

Termíny fotografování je možné dohodnout na pátek nebo sobotu, v průběhu letních prázdnin i na jiné všední dny. Focení probíhá v parcích, v přírodě, u klientů na zahradě apod.

Mojí snahou je zachytit portrétované osoby bez strnulých póz, s co nejpřirozenějším výrazem. Zásadně neprovádím retuše, které mění reálný snímek a vzhled portrétované osoby (např. odstranění objektů z fotografie, změnu barvy oblečení, odstranění náramků, hodinek, tetování, zeštíhlení, úpravy problematické pleti apod.)

Fotografie obdržíte standardně v elektronické podobě (CD) v plném rozlišení. 

Nezpracované (neupravené) fotografie klientům zásadně neposkytuji a to ani k výběru. Výběr fotografií, které budou upraveny, provádím sama. Z takto upravených fotografií si následně klient vybere, které chce vytisknout.

Tisk realizuji na polomatný papír 265 g/m2.

Polomatný papír je odolnější proti otiskům prstů i povrchovému poškození, v případě umístění fotografie do rámečku pod sklo, nebo do alba pod fólii je fotografie zřetelnější oproti fotografiím na lesklém papíře, protože se tolik neleskne.

V případě zájmu Vám z fotografií sestavím a nechám vytisknout nástěnný kalendář - v tomto případě je třeba 13 fotografií (12 stran + titulní). Kalendáře jsou tištěny na kvalitní lesklý křídový papír 200 g/m2.

Délka zpracování - elektronické fotografie do 10 dnů, v případě tisků cca 15 dnů - záleží na dodací lhůtě tiskárny.

Platby přijímám výhradně bezhotovostním převodem na základě faktury, kterou klient obdrží elektronicky spolu s fotografiemi. 

Na pořízené fotografie se vztahují autorská práva a mohou být použity k představení práce autorky na webových stránkách www.fotoevavesela.cz